Hapësire reklamuese

Aktualitet

Mbeti e bllokuar në katin e 6-të të pallatit, forcat zjarrfikëse ndërhyjnë për të ndihmuar të moshuarën në Fier

Shkruar nga Newsbomb
Mbeti e bllokuar në katin e 6-të të pallatit, forcat
Pamje nga vendngjarja në Fier

Një e moshuar ka mbetur e bllokuar për pak kohë në apartamentin e saj në lagjen Kastriot në Fier. Kanë qenë familjarët e të moshuarës të cilët njoftuan repartin e zjarrfikëses për të ndihmuar të moshuarën dhe hapur derën kryesore.

Sipas tyre 76-vjeçarja ishte e sëmurë dhe shtrirë në shtrat kishte rënë nga krevati dhe nuk cohej dot.

Shërbimi zjarrfikës kanë shkuar menjëherë dhe duke hyrë nga ballkoni i banesës së të moshuarës, për të bërë të mundur hapjen e apartamentit.

Mbeti e bllokuar në katin e 6-të të pallatit, forcat
Pamje nga vendngjarja në Fier

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese