Pjesëmarrja në fushatë, Tatimet marrin masa: Denonconi!

Publikuar tek Aktualitet
Hënë, 19 June 2017 09:29

Dhjetra punonjës të administratës janë proceduar për pjesmarrjen në  fushatë.

Drejtoria e Tatimeve u bën thirrje të gjithë qytetarëve që të denoncojnë në rast të përfshirjes së punonjësve të administratës së saj në aktivitete partiake.

Tatimet kanë lënë dhe një numër në dispozicion të qytetarëve si dhe adresën e emailit, shkruan newsbomb.al.

NJOFTIMI NGA DREJTORIA E Tatimeve:

Denonconi 0800 14 14

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ju bën thirrje të denonconi çdo rast të përfshirjes së punonjësve të administratës së saj në aktivitete partiake, si dhe çdo parregullsi tjetër në raport me etikën e sjelljes, korrupsionin, evazionin fiskal apo shkeljen e ligjeve tatimore në numrin e telefonit
0800 14 14
Na shkruani ose na dërgoni foto apo filmime në adresën This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Garantojmë mbrojtjen e të dhënave të denoncuesit dhe ruajmë anonimatin e tij. /Newsbomb.al/

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Pas humbjes, a duhet të japë dorëheqjen Lulzim Basha

Analiza & Komente

"Shën" i përkohshëm konflikti dhe tutor elektoral

Nga Aleksandër Çipa Presidenti i ri i vendit, i cili ende...

Artan Fuga: Pluralizmi politik ëndërr e parealizuar

*Nga Artan Fuga Aktualisht në prag të kësaj dite zgjed...

Lorenc Vangjeli: Trump, Berisha dhe një vjedhës me udhëheqës

 *Nga Lorenc Vangjeli Tre foto burrash me burra kanë &ldquo...

Artan Fuga: Deputetlliku nuk është profesion

Profesori i njohur Artan Fuga nëpërmjet një statusi n&e...

'PD pa Topallin e Patozin, parti pa këmbë dhe pa mendje të fortë'

Nga Arben Vata Një PD pa Topallin dhe Patozin në parlament...

Basha nuk njeh Katoliket dhe i flet goja para mendjes

Atehere kur Katoliket e veriut vuanin perndjekjen dhe terrorin komunis...

"Katër sinjale pozitive nga Kosova"

Nga Afrim Krasniqi ...

Na drithërove Arbanë…

Nga Mesila Doda Fotot e tua kalonin parafytyrimin tim dhe çdo...

“Koalicioni PS-PD, si zgjidhje afatgjatë për vendin”

Gazetari dhe analisti Mentor Nazarko, në një shkrim të ...

Ministritë dhe loja me cingla

Nga Dr. Sorina Koti, koordinatore, Partia Demokratike Ministritë...

4 ditët pa gjumë të Armando Dukës dhe mijëra kilometra brenda 2 muajve

Nga Anila Basha Armand Duka u mendua jo shumë gjatë, në...

Dossier

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 92 22201

Mob 2: +355 69 92 22202

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al