Hapësire reklamuese

Aktualitet

Babai dhe vëllai dhunojnë vajzën në Mallakastër, përfundojnë në polici

Shkruar nga Newsbomb

Babai dhe vëllai dhunojnë vajzën në Mallakastër,
  
Një vajzë 24 vjeçare është dhunuar nga babai dhe vëllai. Ngjarja është shënuar në Mallakastër dhe për pasojë është arrestuar babai dhe për të birin ka nisur procedim në gjendje të lirë.

“Komisariati i Policisë Mallakastër referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin I. Xh., 51 vjeç, pasi dyshohet të ketë ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij. Për këtë rast u procedua penalisht dhe djali i tij shtetasin A. Xh., 24 vjeç, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj motrës së tij”, thuhet në njoftim.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese